Krooni ajal loodud kohvik kannab edasi eestlaste hinde jäänud oma raha mälestust ja nimetust Kroon. Sisekujunduses oleme nüüdisaegselt etnolikud ja Esimese Eesti aegselt lihtsalt elegantsed.

Krooni visiooniks ja eesmärgiks on alati olnud pakkuda lihtsaid ja koduseid toite, häid maitseid ja põnevalt lahendatud kaasaegseid ideid. Hoiame joont, et komponendid oleksid selgelt tuntavad, maitsed ehedad ja tooraine valdavalt Maarjamaalt.

Klientide toitumiseelistusi arvestades vahetame vähemnõutud toidud regulaarselt uute vastu välja- seega, menüü on pidevas muutumises. Nagu Eesti elugi. Aga eks ikka paremaks ja lootustandvamaks! :)

Pakume nii a la carte kui ka gruppide toitlustamist - nii rõõmsateks kui kurvemateks sündmusteks. Samuti teeme cateringi ning meie juurest on võimalik tellida nii magusaid kui soolaseid kooke, torte ja kringleid. Toitudest tuleme vastu kõigile klientidele ja pakume ka ulatuslikku vegan-menüüd.

Kohviku perenaiseks ja loojaks on Riima Berens, kelle unistuseks juba väikse lapsena oli teha üks õige enda kohvik. Kohviku igapäevaelu taga ongi üks suur pere, kes kõik teevad oma tööd armastusega. Tänaseks on Krooni Kohvik üks Pärnu lahutamatu osa ning unistus reaalsuseks saanud!

Meist
About Us

The Cafe founded during the old currency Kroon continues to carry on the memory of the old money as well as the Crown name. Our interior design is a creative combination of old Estonian elegance and contemporary ethno.

The vision of Crown has always been to offer simple and homely meals, good flavours and interesting and modern takes on old dishes. We do our best to keep the components noticeable, flvaours real and products sourced from Estonia. 

 

Considering our customer’s preferences we often change the less popular dishes for new ones. This keeps our menu new, fresh and constantly changing, just like the Estonian life. But always for the better and more hopeful! :) 

We offer both a la carte, group dining - for happy and sad occasions as well as tourists. We also offer catering and bake both sweet and savoury cakes and pastry on order. We also have a wide vegan menu. 

The lady of the house and founder is Riima Berens, whose dream as a little girl was to open her very own cafe. Behind the curtains of Crown there is a large family, who do their work with love! Today Crown is an important part of Pärnu and the dream has become a reality!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now