top of page

MEIST

Krooni ajal loodud kohvik kannab edasi eestlaste hinde jäänud oma raha mälestust ja nimetust Kroon. Sisekujunduses oleme nüüdisaegselt etnolikud ja Esimese Eesti aegselt lihtsalt elegantsed.


Krooni visiooniks ja eesmärgiks on alati olnud pakkuda lihtsaid ja koduseid toite, häid maitseid ja põnevalt lahendatud kaasaegseid ideid. Hoiame joont, et komponendid oleksid selgelt tuntavad, maitsed ehedad ja tooraine valdavalt Maarjamaalt.


Klientide toitumiseelistusi arvestades vahetame vähemnõutud toidud regulaarselt uute vastu välja- seega, menüü on pidevas muutumises. Nagu Eesti elugi. Aga eks ikka paremaks ja lootustandvamaks! :)


Pakume nii a la carte kui ka gruppide toitlustamist - nii rõõmsateks kui kurvemateks sündmusteks. Samuti on võimalik meie juurest kaasa tellida nii magusaid ja soolaseid kooke, kringleid ning torte kui ka ürituste jaoks külmlauda. Toitudest tuleme vastu kõigile klientidele ja pakume ka ulatuslikku vegan-menüüd.


Oleme endale südameasjaks võtnud olla võimalikult loodussõbralikud ja teha paremaid valikuid seal, kus vähegi võimalik. Seetõttu oleme läinud üle võimalikult väiksele plastikukasutusele. Täna on enamik meil müüdavaid jooke, k.a. karastusjoogid ainult klaaspudelites, et vähendada plastiku kasutust. Lisaks sellele kasutame toitude kaasa pakkimiseks enamasti VegWare biolagunevaid ja komposteeruvaid pakendeid, paberkotte ning samuti puidust nuge ja kahvleid. 


Samuti toetame väikeettevõtlust ja vabakanapidamist. Seetõttu ostame ainult vabatalu kanamune, meie partneriks on selles Perametsa talu.

Pildil kaunis Krooni perenaine ja looja - Riima Berens

IMG_20210905_144244__01__01.jpg
Meist: About
bottom of page